Hisse Tarayıcı
Hazır bir strateji seç ya da kendi kriterlerini gir. Skor Radarı · Skorların ne kadar işe yaradığı
50 sonuç / 621 hisse (Lothien skoruna göre sıralı, ilk 50)
| Hisse | Sektör | Fiyat | F/K | PD/DD | Potansiyel | Lothien |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TERA | Aracı Kurum | 22.20 | 0.2 | 0.17 | +150.0% | 87.3 |
| BNTAS | Ambalaj | 5.06 | 4.1 | 0.68 | +120.0% | 82.6 |
| EGEGY | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 15.43 | 2.4 | 1.16 | +128.2% | 82.5 |
| AHSGY | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 6.16 | 1.3 | 0.42 | +111.9% | 82.2 |
| TRENJ | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 88.65 | 9.8 | 1.45 | +77.8% | 81.8 |
| ATATP | Bilişim ve Yazılım | 216.10 | 2.0 | 0.70 | +146.3% | 81.6 |
| A1CAP | Aracı Kurum | 3.73 | 0.9 | 0.28 | +109.9% | 80.3 |
| INDES | Bilişim ve Yazılım | 11.53 | 7.6 | 1.02 | +89.2% | 79.5 |
| ESCOM | Bilişim ve Yazılım | 3.92 | 1.9 | 0.65 | +116.6% | 78.8 |
| KERVN | Holding | 5.67 | 1.2 | 0.72 | +93.5% | 78.4 |
| ULUFA | Faktoring | 1.49 | 1.1 | 0.40 | +111.4% | 77.9 |
| ATATR | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 4.95 | 4.3 | 0.52 | +126.3% | 77.4 |
| GSDDE | Ulaştırma | 10.26 | 3.0 | 0.45 | +103.8% | 77.2 |
| EUHOL | Holding | 6.90 | 0.8 | 0.19 | +112.5% | 77.1 |
| KTLEV | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 5.80 | 1.4 | 1.22 | +120.2% | 77.1 |
| MOPAS | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 16.08 | 12.7 | 0.75 | +106.2% | 77.0 |
| SSAAT | Diğer | 34.78 | 14.0 | 6.06 | +72.0% | 76.4 |
| ISFIN | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 15.80 | 2.6 | 0.79 | +117.2% | 76.4 |
| BESLR | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 10.35 | 5.0 | 0.34 | +149.9% | 76.3 |
| GLRYH | Holding | 1.81 | 2.9 | 0.19 | +90.1% | 76.0 |
| ANSGR | Sigorta | 21.98 | 2.8 | 1.10 | +24.7% | 75.7 |
| TSKB | Bankacılık | 9.43 | 2.5 | 0.52 | +46.2% | 75.6 |
| ASGYO | Gayrimenkul | 8.97 | 0.9 | 0.21 | +96.0% | 75.5 |
| AYDEM | Enerji Üretim ve Dağıtım | 22.76 | 8.4 | 0.33 | +117.2% | 75.4 |
| ATEKS | Tekstil | 87.55 | 1.1 | 0.25 | +138.0% | 75.1 |
| PCILT | Bilişim ve Yazılım | 30.68 | 7.0 | 1.33 | +52.4% | 74.7 |
| PAHOL | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 0.99 | 7.9 | 0.43 | +99.0% | 74.3 |
| FRMPL | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 19.76 | 13.3 | 0.80 | +101.1% | 74.3 |
| FORTE | Bilişim ve Yazılım | 89.10 | 2.3 | 1.91 | +82.1% | 73.7 |
| ARASE | Enerji Üretim ve Dağıtım | 91.20 | 7.4 | 0.93 | +73.4% | 73.7 |
| MASFN | Diğer | 45.66 | 9.8 | 2.19 | +38.8% | 73.5 |
| ULKER | Gıda ve İçecek | 78.55 | 6.7 | 0.57 | +81.4% | 73.4 |
| CITAS | Diğer | 89.15 | 17.3 | 2.35 | +46.7% | 73.4 |
| ALBRK | Bankacılık | 8.57 | 2.3 | 0.67 | +39.0% | 73.1 |
| CATES | Enerji Üretim ve Dağıtım | 28.20 | 2.5 | 0.32 | +138.0% | 73.0 |
| KIMMR | Gıda Perakendeciliği | 9.83 | 3.7 | 0.45 | +133.1% | 73.0 |
| KRSTL | Gıda ve İçecek | 6.91 | 4.0 | 0.59 | +83.7% | 72.6 |
| PRDGS | Girişim Sermayesi Yatırı | 3.87 | 1.9 | 0.26 | +68.2% | 72.4 |
| IHLGM | Gayrimenkul | 1.14 | 1.4 | 0.48 | +73.7% | 72.3 |
| SANEL | İnşaat | 27.50 | 2.4 | 1.92 | +39.8% | 72.3 |
| HLGYO | Gayrimenkul | 4.00 | 1.9 | 0.36 | +98.5% | 72.0 |
| TATGD | Gıda ve İçecek | 14.85 | 6.4 | 0.43 | +69.4% | 71.7 |
| OYYAT | Aracı Kurum | 25.34 | 3.2 | 0.58 | +45.2% | 71.5 |
| SRVGY | Gayrimenkul | 2.10 | 2.3 | 0.22 | +70.0% | 71.4 |
| DOHOL | Holding | 17.50 | 7.6 | 0.47 | +53.5% | 71.1 |
| YATAS | Mobilya ve Dekorasyon | 25.52 | 4.7 | 0.28 | +84.5% | 70.6 |
| DUNYH | Halka Arz (Yeni Eklendi) | 19.02 | 1.2 | 0.40 | +73.0% | 70.6 |
| KRVGD | Gıda ve İçecek | 2.13 | 7.7 | 0.56 | +54.9% | 70.3 |
| RGYAS | Gayrimenkul | 187.00 | 3.1 | 0.38 | +39.1% | 70.2 |
| MNDRS | Tekstil | 8.75 | 5.4 | 0.14 | +97.4% | 70.2 |
Veriler günlük analizden; yatırım tavsiyesi değildir. ← Lothien
Veri tarihi tarih ölçülemedi Yatırım tavsiyesi değildir; sayılar kural tabanlı model çıktısıdır. Skorlar nasıl hesaplanır
Skor künyesi
Yöntem özetiLothien Sağlamlık Skoru (0-100), yayımlanmış finansal tablolardan ve fiyat verisinden sabit kurallarla hesaplanan alt skorların (Damodaran değerleme, Dalio risk, Piotroski F-skoru, kazanç kalitesi, momentum ve diğerleri) ağırlıklı bileşimidir. Kurallar, sektöre göre değişen ağırlıklarla kapsamdaki her hisseye otomatik uygulanır.
VarsayımlarHesaplar şirketin açıkladığı son dönem finansal tablolarına ve gecikmeli olabilen fiyat verisine dayanır. Dört çeyreği açıklanmamış dönemlerde yıllık rakamlar mevcut çeyreklerden ölçeklenebilir. Risksiz faiz, risk primi ve uzun vadeli büyüme gibi model parametreleri borsa bazında sabit varsayımlardır; şirkete özel beklenti içermez.
Çıkar çatışmasıLothien'i işleten MİDAK'ın ve ekibinin bu hisselerde pozisyonu olup olmadığına dair bir beyan yayımlanmamıştır. Sayılar böyle bir pozisyon dikkate alınmadan, aynı kurallarla otomatik üretilir.
UyarıBu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve yatırım tavsiyesi değildir. Sayılar kural tabanlı modellerin çıktısıdır; mali durumunuza, risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yalnız bu bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklentilerinize uygun sonuç doğurmayabilir.
Model çıktısıdır; yatırım tavsiyesi değildir; modeller arası fark olabilir. Hata bildir