Lothien

Skor Radarı — BIST

Bir hissenin Lothien skoru hızla yükseliyorsa temelleri (kâr, değerleme, kalite) iyileşiyor olabilir. Hızla düşüyorsa bir şeyler bozuluyor olabilir. Radar bu dönüşleri erken fark etmeni sağlar. Hisseye tıklayınca neden değiştiğini görürsün.

BIST · US · LSE · XETRA · EURONEXT · TADAWUL · INDIA · JAPAN

Yükselenler

Hisse7g önceŞimdiΔ
ALKLC26.937.2+10.3
RALYH54.663.4+8.8
PEKGY39.246.5+7.3
KRDMB51.258.4+7.2
LYDHO33.340.4+7.1
BIGTK47.752.6+4.9
INFO49.954.5+4.6
GRTHO63.668.1+4.5
SUNTK36.540.9+4.4
KLRHO53.057.2+4.2
TUCLK57.060.9+3.9
ALCTL59.563.3+3.8
AKFIS39.442.9+3.5
KBORU38.541.9+3.4
TEHOL63.266.6+3.4
ASTOR43.446.7+3.3
ICUGS18.021.2+3.2
PINSU42.345.3+3.0
ALFAS53.956.9+3.0
SELEC47.650.6+3.0
SEGMN47.150.0+2.9
AVGYO40.343.2+2.9
EUREN50.353.2+2.9
ESCAR29.632.5+2.9
EGPRO53.356.1+2.8

Düşenler

Hisse7g önceŞimdiΔ
GIPTA60.540.5-20.0
BEGYO51.540.3-11.2
HUBVC43.134.4-8.7
CRDFA66.661.1-5.5
TMPOL27.021.8-5.2
VANGD56.752.5-4.2
GENIL52.248.1-4.1
EDIP67.963.9-4.0
DCTTR33.630.7-2.9
ARTMS45.342.5-2.8
KATMR63.461.0-2.4
DGNMO34.131.9-2.2
GEREL37.735.6-2.1
MEGMT58.756.7-2.0
IZFAS25.223.3-1.9
AYES71.369.5-1.8
BORLS42.140.4-1.7
ERSU33.231.7-1.5
ERCB44.943.5-1.4
DAGI43.642.2-1.4
BRKO56.054.7-1.3
ETYAT31.630.3-1.3
GARAN62.060.8-1.2
HKTM35.734.5-1.2
RYSAS43.942.7-1.2
Sırada ne var? · Kendi kriterlerinle tara · Skorlar ne kadar işe yarıyor? · Endeksi önden gösterenler

Skorlar hafta içi her gün yeniden hesaplanır; geçmiş performans gelecek getiriyi garanti etmez.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bu sayfadaki Lothien sağlamlık skorları, DCF teorik değerler ve analizler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) düzenlemelerine tabidir. Yatırım kararlarınızı almadan önce lisanslı bir yatırım danışmanına başvurunuz. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.