Lothien

Hisse Tarayıcı

Hazır bir strateji seç ya da kendi kriterlerini gir. Skor Radarı · Skorların ne kadar işe yaradığı

Ucuz + KaliteliEn Yüksek SkorlularDeğer HisseleriYüksek PotansiyelDefansif Kalite

50 sonuç / 193 hisse (Lothien skoruna göre sıralı, ilk 50)

HisseSektörFiyatF/KPD/DDPotansiyelLothien
AXAFinansal Hizmetler42.865.21.95+109.6%91.0
BRYNFinansal Hizmetler478.900.00.00+150.0%86.2
ZFINFinansal Hizmetler667.007.33.58+58.9%83.1
DIOTüketim Ürünleri423.608.43.06+96.0%82.2
RIO1Madencilik78.285.82.19+85.3%81.3
MUV2Insurance546.6010.02.05+51.8%81.1
R6C0Enerji46.6411.41.64+78.0%80.7
SDFChemicals13.002.20.43+119.0%80.6
MX4AFinansal Hizmetler264.350.00.00+150.0%80.1
MOHTüketim Ürünleri387.208.82.80+82.1%80.1
RHOSağlık425.2013.29.67+36.8%78.9
BMTTüketim Ürünleri52.607.82.00+91.4%78.9
TOTBEnerji79.9111.21.56+77.6%78.4
BRMSağlık54.6613.55.63+58.6%78.2
NOVSağlık34.849.95.21+60.7%76.9
BOSSConsumer & Retail38.5012.21.64+60.1%76.9
UNV0Tüketim Ürünleri58.259.17.75+51.0%76.3
DBKBanks28.267.30.67+114.0%76.0
CMCFinansal Hizmetler299.9013.82.40+49.7%75.8
PNPFinansal Hizmetler196.0011.61.38+71.2%75.6
LEGReal Estate46.302.70.40+138.0%74.9
BNPFinansal Hizmetler87.036.80.72+115.1%74.9
HNR1Insurance275.8012.22.51+26.9%74.8
IESFinansal Hizmetler5.9910.91.53+71.4%74.7
NCBFinansal Hizmetler45.4210.01.08+87.6%74.7
CRINFinansal Hizmetler74.2110.11.58+75.5%74.6
FMEHealthcare & Life Scienc39.4611.20.84+111.0%73.3
BPE5Enerji7.2523.02.16+61.9%72.9
BOYFinansal Hizmetler22.8511.42.15+61.0%72.5
ADBTeknoloji226.0514.58.72+51.4%72.1
DWDFinansal Hizmetler161.0014.12.45+47.4%72.1
A58Sağlık389.8019.22.12+74.2%72.0
SOBAİletişim20.907.51.47+77.1%71.8
HBC1Finansal Hizmetler16.5412.51.62+63.2%71.6
G24Technology & Software81.3015.74.81+49.4%71.5
BSD2Finansal Hizmetler11.7210.31.53+74.2%71.4
VNAReal Estate16.533.60.52+101.1%71.3
NMMMadencilik104.6414.53.54+22.2%71.2
AEC1Finansal Hizmetler284.3019.16.37+19.5%71.2
GOSFinansal Hizmetler790.0012.42.11+58.3%70.8
INN1Finansal Hizmetler29.4212.61.67+61.2%70.7
BASChemicals52.636.01.25+57.3%70.6
DHLLogistics & Transport57.6816.72.87+85.8%70.6
FDXUlaştırma267.2013.62.28+55.6%70.4
NWTFinansal Hizmetler72.9311.11.39+47.1%69.7
1NBATüketim Ürünleri74.2815.71.57+69.8%69.7
UB5Finansal Hizmetler52.2611.31.37+45.8%69.6
LOMTeknoloji486.6020.314.54+11.9%69.5
0UBFinansal Hizmetler42.1715.31.63+51.1%69.1
FREHealthcare & Life Scienc45.0016.11.29+41.1%68.9

Veriler günlük analizden; yatırım tavsiyesi değildir. ← Lothien

Veri tarihi tarih ölçülemedi Yatırım tavsiyesi değildir; sayılar kural tabanlı model çıktısıdır. Skorlar nasıl hesaplanır

Skor künyesi
Veri tarihi tarih ölçülemedi
Güncelleme sıklığı İş günleri TSİ 19:30 planlı analiz koşumu; her sembol her koşumda yenilenmeyebilir

Yöntem özetiLothien Sağlamlık Skoru (0-100), yayımlanmış finansal tablolardan ve fiyat verisinden sabit kurallarla hesaplanan alt skorların (Damodaran değerleme, Dalio risk, Piotroski F-skoru, kazanç kalitesi, momentum ve diğerleri) ağırlıklı bileşimidir. Kurallar, sektöre göre değişen ağırlıklarla kapsamdaki her hisseye otomatik uygulanır.

VarsayımlarHesaplar şirketin açıkladığı son dönem finansal tablolarına ve gecikmeli olabilen fiyat verisine dayanır. Dört çeyreği açıklanmamış dönemlerde yıllık rakamlar mevcut çeyreklerden ölçeklenebilir. Risksiz faiz, risk primi ve uzun vadeli büyüme gibi model parametreleri borsa bazında sabit varsayımlardır; şirkete özel beklenti içermez.

Çıkar çatışmasıLothien'i işleten MİDAK'ın ve ekibinin bu hisselerde pozisyonu olup olmadığına dair bir beyan yayımlanmamıştır. Sayılar böyle bir pozisyon dikkate alınmadan, aynı kurallarla otomatik üretilir.

UyarıBu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve yatırım tavsiyesi değildir. Sayılar kural tabanlı modellerin çıktısıdır; mali durumunuza, risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yalnız bu bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklentilerinize uygun sonuç doğurmayabilir.

Model çıktısıdır; yatırım tavsiyesi değildir; modeller arası fark olabilir. Hata bildir

Yatırım tavsiyesi değildir. Bu sayfadaki Lothien sağlamlık skorları, DCF teorik değerler ve analizler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) düzenlemelerine tabidir. Yatırım kararlarınızı almadan önce lisanslı bir yatırım danışmanına başvurunuz. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.