Lothien

Hisse Tarayıcı

Hazır bir strateji seç ya da kendi kriterlerini gir. Skor Radarı · Skorların ne kadar işe yaradığı

Ucuz + KaliteliEn Yüksek SkorlularDeğer HisseleriYüksek PotansiyelDefansif Kalite

50 sonuç / 359 hisse (Lothien skoruna göre sıralı, ilk 50)

HisseSektörFiyatF/KPD/DDPotansiyelLothien
SAMPO.HEHealthcare9.0912.33.29+147.1%90.4
LUND_BFinansal Hizmetler571.007.70.99+129.2%86.8
INDU_CFinansal Hizmetler513.4033.611.08+54.2%84.3
ORNBV.HEHealthcare87.7024.09.74+84.4%84.2
INDU_AFinansal Hizmetler515.0034.011.22+53.3%84.1
LUMIMadencilik237.409.02.29+125.8%83.5
AKSOOKamu Hizmetleri40.427.51.73+135.0%83.2
KNEBV.HEIndustrials55.2629.912.45+74.2%80.4
INVE_AFinansal Hizmetler409.6041.113.07+33.0%80.0
SAGA_DFinansal Hizmetler30.7528.73.80+78.9%79.8
NDA-FI.HEFinancials15.7311.51.71+114.9%79.7
AKEROFinansal Hizmetler1,260.002.514.92+65.6%79.4
MOWI.OLConsumer & Food206.0017.625.80+58.9%77.9
ORESFinansal Hizmetler145.8054.513.21+32.4%77.8
NESTE.HEEnergy & Resources32.7428.82.97+117.7%77.8
TIETO.HETechnology18.65—1.88+89.7%76.9
PNDORA.COConsumer & Food847.0014.8103.18+92.7%76.4
INVE_BFinancials422.6042.213.41+29.5%75.9
VOLOFinansal Hizmetler25.704.117.45+44.9%75.4
RBREW.COConsumer & Food429.4016.524.72+49.0%75.2
COLO-B.COHealthcare472.2033.459.15+49.6%74.8
DNB.OLFinancials306.9013.617.08+34.7%74.2
MAERSK-B.COConsumer & Food24,270.0023.67.12+62.3%74.1
KOG.OLIndustrials315.3045.4241.94+28.6%73.6
FORTUM.HEEnergy & Resources23.4730.92.59+100.0%72.8
BONHROUlaştırma260.00100.013.28+29.1%70.7
ENTRA.OLReal Estate94.7021.97.76+46.3%69.4
CRED_ADiğer87.3547.610.43+22.3%68.5
ENITYFinansal Hizmetler75.5081.46.96+32.4%67.7
OUT1V.HEMaterials4.95—0.68+80.4%67.4
TRAC_BFinansal Hizmetler255.0079.99.58+26.6%66.6
DNBOFinansal Hizmetler306.90100.017.07+10.8%66.2
BUREFinansal Hizmetler293.6034.99.60+7.4%65.8
INTEA_DFinansal Hizmetler28.9059.27.32+6.0%65.6
VOLCAR_BDayanıklı Tüketim14.1985.23.13+78.6%65.5
YAROKimya & İlaç412.1074.013.27+25.4%65.4
STERV.HEMaterials10.1115.70.68+97.1%65.2
VSUREHizmet9.03—1.05+82.3%65.1
NOBAFinansal Hizmetler89.10100.018.08+9.7%64.7
SHB_BFinansal Hizmetler241.40100.029.16-0.7%64.7
AVARDAFinansal Hizmetler221.00100.048.02-1.5%64.5
EASTFinansal Hizmetler42.90100.08.94+14.4%64.2
NDA_SEFinansal Hizmetler190.05100.020.71+6.7%64.1
MEKODağıtım70.00100.07.14+16.4%63.9
ARJO_BDağıtım27.92100.010.34+12.4%63.5
SAVEFinansal Hizmetler339.60100.0118.19-3.7%63.2
NORIONFinansal Hizmetler60.70100.012.95+13.9%62.9
SEB_CFinansal Hizmetler225.50100.021.82+4.9%62.8
EMBRAC_BTeknoloji87.82—10.30+69.0%62.7
EQNR.OLEnergy & Resources432.60100.027.00+9.3%62.5

Veriler günlük analizden; yatırım tavsiyesi değildir. ← Lothien

Veri tarihi tarih ölçülemedi Yatırım tavsiyesi değildir; sayılar kural tabanlı model çıktısıdır. Skorlar nasıl hesaplanır

Skor künyesi
Veri tarihi tarih ölçülemedi
Güncelleme sıklığı İş günleri TSİ 19:30 planlı analiz koşumu; her sembol her koşumda yenilenmeyebilir

Yöntem özetiLothien Sağlamlık Skoru (0-100), yayımlanmış finansal tablolardan ve fiyat verisinden sabit kurallarla hesaplanan alt skorların (Damodaran değerleme, Dalio risk, Piotroski F-skoru, kazanç kalitesi, momentum ve diğerleri) ağırlıklı bileşimidir. Kurallar, sektöre göre değişen ağırlıklarla kapsamdaki her hisseye otomatik uygulanır.

VarsayımlarHesaplar şirketin açıkladığı son dönem finansal tablolarına ve gecikmeli olabilen fiyat verisine dayanır. Dört çeyreği açıklanmamış dönemlerde yıllık rakamlar mevcut çeyreklerden ölçeklenebilir. Risksiz faiz, risk primi ve uzun vadeli büyüme gibi model parametreleri borsa bazında sabit varsayımlardır; şirkete özel beklenti içermez.

Çıkar çatışmasıLothien'i işleten MİDAK'ın ve ekibinin bu hisselerde pozisyonu olup olmadığına dair bir beyan yayımlanmamıştır. Sayılar böyle bir pozisyon dikkate alınmadan, aynı kurallarla otomatik üretilir.

UyarıBu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve yatırım tavsiyesi değildir. Sayılar kural tabanlı modellerin çıktısıdır; mali durumunuza, risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yalnız bu bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklentilerinize uygun sonuç doğurmayabilir.

Model çıktısıdır; yatırım tavsiyesi değildir; modeller arası fark olabilir. Hata bildir

Yatırım tavsiyesi değildir. Bu sayfadaki Lothien sağlamlık skorları, DCF teorik değerler ve analizler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) düzenlemelerine tabidir. Yatırım kararlarınızı almadan önce lisanslı bir yatırım danışmanına başvurunuz. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.