Lothien

Skor Radarı — EGX

Bir hissenin Lothien skoru hızla yükseliyorsa temelleri (kâr, değerleme, kalite) iyileşiyor olabilir. Hızla düşüyorsa bir şeyler bozuluyor olabilir. Radar bu dönüşleri erken fark etmeni sağlar. Hisseye tıklayınca neden değiştiğini görürsün.

BIST · US · LSE · XETRA · EURONEXT · TADAWUL · INDIA · JAPAN

Yükselenler

Hisse7g önceŞimdiΔ
ABUK40.071.6+31.6
CIEB51.671.0+19.4
RAYA37.950.4+12.5
CANA66.574.7+8.2
AMOC60.267.9+7.7
CPCI32.039.3+7.3
JUFO34.841.5+6.7
EMFD50.355.7+5.4
HELI37.843.2+5.4
ORWE74.077.5+3.5
CCAP40.343.0+2.7
EGAS52.954.3+1.4
CSAG66.067.2+1.2
SVCE37.438.6+1.2
EFIH39.140.2+1.1

Düşenler

Hisse7g önceŞimdiΔ
EGTS42.326.4-15.9
SKPC50.935.3-15.6
CCRS31.022.5-8.5
CLHO47.539.4-8.1
ALCN60.052.6-7.4
ETEL56.350.9-5.4
ADIB71.367.1-4.2
MISR32.228.0-4.2
PHDC60.556.3-4.2
SAUD76.172.1-4.0
COMI75.872.7-3.1
EAST65.562.5-3.0
ORHD56.354.0-2.3
HDBK71.669.3-2.3
ODIN48.246.1-2.1
EGCH52.950.9-2.0
ISPH49.447.4-2.0
OCDI46.444.6-1.8
HRHO70.268.7-1.5
TMGH54.152.8-1.3
FWRY48.246.9-1.3
MENA29.128.2-0.9
MFPC51.951.1-0.8
Sırada ne var? · Kendi kriterlerinle tara · Skorlar ne kadar işe yarıyor? · Endeksi önden gösterenler

Skorlar hafta içi her gün yeniden hesaplanır; geçmiş performans gelecek getiriyi garanti etmez.

This is not investment advice. The Lothien health scores and analyses on this page are for informational purposes only. They do not constitute investment advice. Please consult a licensed investment advisor before making investment decisions.