Lothien

Hisse Tarayıcı

Hazır bir strateji seç ya da kendi kriterlerini gir. Skor Radarı · Skorların ne kadar işe yaradığı

Ucuz + KaliteliEn Yüksek SkorlularDeğer HisseleriYüksek PotansiyelDefansif Kalite

50 sonuç / 179 hisse (Lothien skoruna göre sıralı, ilk 50)

HisseSektörFiyatF/KPD/DDPotansiyelLothien
SAREPYeni Eklendi0.422.21.30+116.7%88.2
BANEPEnergy790.500.80.16+135.9%85.7
SAGOPYeni Eklendi2.144.20.98+95.3%85.4
TASBPYeni Eklendi0.874.91.30+77.4%85.1
MTLRMetals & Mining42.430.3—+148.0%83.6
KZOSPYeni Eklendi14.721.80.19+131.5%83.5
SAGOYeni Eklendi2.154.30.99+94.9%83.4
IRAOUtilities2.541.40.20+147.8%82.8
BANEEnergy1,303.501.20.27+124.4%81.3
NKSHYeni Eklendi31.500.40.59+120.0%80.5
SAREYeni Eklendi0.844.32.57+59.9%80.3
RTGZYeni Eklendi35,200.001.90.18+126.7%80.3
BELUAgriculture266.200.50.15+126.6%80.1
TRNFPYeni Eklendi1,070.002.60.29+93.1%79.5
CHMFMetals & Mining713.003.10.97+98.3%79.5
KAZTYeni Eklendi368.803.01.31+78.8%78.8
MRKZYeni Eklendi0.135.50.46+131.9%78.7
KAZTPYeni Eklendi372.003.01.33+78.0%78.6
HIMCPYeni Eklendi13.684.21.51+42.4%78.6
USBNYeni Eklendi0.123.60.39+89.5%78.4
ZILLYeni Eklendi4,695.003.70.36+68.6%78.2
MTLRPMetals & Mining39.950.2—+114.2%77.7
MAGNMetals & Mining22.892.20.39+110.1%77.7
TTLKYeni Eklendi0.594.51.06+59.9%77.4
AQUAYeni Eklendi320.801.80.71+87.1%77.4
KOGKYeni Eklendi239.601.20.12+110.4%77.3
GAZPEnergy104.712.00.16+113.9%75.9
LSRGReal Estate & Constructi529.001.60.44+105.9%75.9
UNKLYeni Eklendi3,060.005.30.21+51.7%74.9
SVAVYeni Eklendi388.002.50.81+91.0%74.7
VGSBPYeni Eklendi10.602.5—+97.8%74.2
MSRSYeni Eklendi1.691.90.34+111.4%74.2
ROSTYeni Eklendi66.403.3—+105.8%73.7
TGKAYeni Eklendi0.002.70.13+118.4%73.5
KZOSYeni Eklendi46.505.60.61+61.3%73.2
KUZBYeni Eklendi0.037.60.93+56.0%72.6
YKENPYeni Eklendi0.300.4—+74.9%72.5
RNFTEnergy89.950.80.13+114.9%72.5
UPROUtilities1.112.20.34+87.4%72.1
TASBYeni Eklendi1.367.62.04+17.5%72.0
MSNGUtilities1.332.20.17+88.6%71.9
VRSBPYeni Eklendi123.006.25.15+4.6%71.9
KBSBYeni Eklendi894.004.72.93+37.7%71.5
TORSPYeni Eklendi0.534.10.51+64.1%71.4
ALRSMetals & Mining20.171.70.38+131.3%70.9
VGSBYeni Eklendi14.153.3—+72.1%70.6
RASPMetals & Mining132.652.60.44+102.1%70.4
RZSBYeni Eklendi34.367.14.35-5.1%70.1
TGKBYeni Eklendi0.003.60.13+109.9%70.1
AFKSYeni Eklendi7.693.70.69+109.2%70.0

Veriler günlük analizden; yatırım tavsiyesi değildir. ← Lothien

Veri tarihi tarih ölçülemedi Yatırım tavsiyesi değildir; sayılar kural tabanlı model çıktısıdır. Skorlar nasıl hesaplanır

Skor künyesi
Veri tarihi tarih ölçülemedi
Güncelleme sıklığı İş günleri TSİ 19:30 planlı analiz koşumu; her sembol her koşumda yenilenmeyebilir

Yöntem özetiLothien Sağlamlık Skoru (0-100), yayımlanmış finansal tablolardan ve fiyat verisinden sabit kurallarla hesaplanan alt skorların (Damodaran değerleme, Dalio risk, Piotroski F-skoru, kazanç kalitesi, momentum ve diğerleri) ağırlıklı bileşimidir. Kurallar, sektöre göre değişen ağırlıklarla kapsamdaki her hisseye otomatik uygulanır.

VarsayımlarHesaplar şirketin açıkladığı son dönem finansal tablolarına ve gecikmeli olabilen fiyat verisine dayanır. Dört çeyreği açıklanmamış dönemlerde yıllık rakamlar mevcut çeyreklerden ölçeklenebilir. Risksiz faiz, risk primi ve uzun vadeli büyüme gibi model parametreleri borsa bazında sabit varsayımlardır; şirkete özel beklenti içermez.

Çıkar çatışmasıLothien'i işleten MİDAK'ın ve ekibinin bu hisselerde pozisyonu olup olmadığına dair bir beyan yayımlanmamıştır. Sayılar böyle bir pozisyon dikkate alınmadan, aynı kurallarla otomatik üretilir.

UyarıBu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve yatırım tavsiyesi değildir. Sayılar kural tabanlı modellerin çıktısıdır; mali durumunuza, risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yalnız bu bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklentilerinize uygun sonuç doğurmayabilir.

Model çıktısıdır; yatırım tavsiyesi değildir; modeller arası fark olabilir. Hata bildir

Yatırım tavsiyesi değildir. Bu sayfadaki Lothien sağlamlık skorları, DCF teorik değerler ve analizler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) düzenlemelerine tabidir. Yatırım kararlarınızı almadan önce lisanslı bir yatırım danışmanına başvurunuz. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların garantisi değildir.