Hisse Tarayıcı
Hazır bir strateji seç ya da kendi kriterlerini gir. Skor Radarı · Skorların ne kadar işe yaradığı
50 sonuç / 718 hisse (Lothien skoruna göre sıralı, ilk 50)
| Hisse | Sektör | Fiyat | F/K | PD/DD | Potansiyel | Lothien |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7419 | Perakende | 1,282.00 | 7.5 | 1.52 | +90.1% | 89.3 |
| 7259 | İmalat | 2,149.00 | 7.2 | 0.69 | +150.0% | 87.1 |
| 6366 | Sanayi | 591.00 | 1.8 | 1.35 | +118.5% | 86.9 |
| 4516 | Sağlık | 3,394.00 | 7.2 | 0.78 | +130.0% | 86.2 |
| 5947 | İmalat | 3,399.00 | 12.9 | 1.07 | +89.9% | 85.9 |
| 6371 | İmalat | 2,616.00 | 9.0 | 0.90 | +101.6% | 85.9 |
| 6750 | Teknoloji | 1,981.00 | 7.5 | 1.47 | +77.7% | 85.5 |
| 4540 | Sağlık | 3,841.00 | 9.5 | 0.89 | +80.6% | 84.6 |
| 1963 | Sanayi | 2,085.50 | 10.5 | 1.17 | +81.5% | 84.5 |
| 8591 | Banks & Finance | 5,721.00 | 10.1 | 1.33 | +79.2% | 83.6 |
| 1885 | Sanayi | 1,983.00 | 7.8 | 1.32 | +71.6% | 83.5 |
| 7296 | İmalat | 4,210.00 | 10.0 | 0.97 | +76.6% | 82.5 |
| 5105 | Dayanıklı Tüketim | 4,128.00 | 7.8 | 0.92 | +96.2% | 82.3 |
| 3291 | Dayanıklı Tüketim | 2,138.50 | 8.4 | 0.58 | +84.5% | 82.1 |
| 6995 | İmalat | 3,055.00 | 9.0 | 0.75 | +99.5% | 81.9 |
| 8850 | Finansal Hizmetler | 4,585.00 | 8.4 | 1.15 | +63.7% | 81.9 |
| 8020 | Teknoloji | 2,351.50 | 10.5 | 1.88 | +82.3% | 81.9 |
| 8066 | Dağıtım | 3,055.00 | 10.6 | 1.36 | +68.6% | 81.8 |
| 7282 | İmalat | 1,034.00 | 9.1 | 1.07 | +105.1% | 81.8 |
| 9404 | Tüketici Hizmetleri | 2,875.50 | 12.2 | 0.69 | +83.9% | 81.7 |
| 5214 | Teknoloji | 4,908.00 | 11.0 | 0.73 | +109.5% | 81.6 |
| 2270 | Tüketim Ürünleri | 3,540.00 | 5.5 | 0.90 | +80.0% | 81.4 |
| 7269 | Automotive | 2,060.00 | 7.6 | 1.18 | +64.9% | 81.4 |
| 6395 | İmalat | 1,277.00 | 10.4 | 0.74 | +98.8% | 81.4 |
| 2001 | Tüketim Ürünleri | 2,809.00 | 10.8 | 0.82 | +82.4% | 81.3 |
| 9201 | Ulaştırma | 2,920.50 | 11.0 | 0.97 | +107.5% | 81.3 |
| 4528 | Sağlık | 2,353.50 | 14.5 | 1.30 | +56.8% | 81.0 |
| 9202 | Ulaştırma | 2,852.50 | 8.3 | 0.91 | +87.3% | 81.0 |
| 8242 | Perakende | 2,828.50 | 8.9 | 1.03 | +72.4% | 80.9 |
| 5021 | Enerji | 4,069.00 | 4.0 | 1.07 | +86.8% | 80.7 |
| 9605 | Tüketici Hizmetleri | 5,900.00 | 15.8 | 1.27 | +55.6% | 80.7 |
| 4536 | Sağlık | 1,712.50 | 14.2 | 1.85 | +45.3% | 80.7 |
| 2659 | Perakende | 3,095.00 | 16.3 | 1.18 | +58.3% | 80.6 |
| 7278 | İmalat | 5,670.00 | 14.3 | 1.06 | +68.0% | 80.5 |
| 5076 | Sanayi | 2,240.50 | 3.9 | 0.93 | +98.5% | 80.3 |
| 5110 | Dayanıklı Tüketim | 2,015.50 | 8.0 | 0.70 | +94.4% | 80.1 |
| 4503 | Pharma & Healthcare | 2,356.50 | 11.6 | 2.31 | +51.1% | 80.0 |
| 8609 | Finansal Hizmetler | 1,161.00 | 8.4 | 1.01 | +50.9% | 80.0 |
| 6923 | İmalat | 3,642.00 | 14.1 | 0.99 | +78.0% | 80.0 |
| 3050 | Perakende | 1,548.00 | 10.6 | 0.74 | +70.4% | 79.8 |
| 7751 | Technology & Electronics | 4,771.00 | 12.6 | 1.16 | +99.8% | 79.8 |
| 6417 | İmalat | 2,143.00 | 11.3 | 1.69 | +52.1% | 79.7 |
| 7994 | İmalat | 2,224.00 | 10.2 | 1.03 | +54.8% | 79.2 |
| 9031 | Ulaştırma | 2,812.00 | 6.2 | 0.75 | +86.0% | 79.1 |
| 6592 | İmalat | 1,752.00 | 15.0 | 1.23 | +48.8% | 79.1 |
| 2726 | Perakende | 1,426.00 | 12.9 | 2.95 | +29.7% | 79.0 |
| 6651 | İmalat | 4,310.00 | 13.5 | 1.32 | +54.0% | 78.9 |
| 7744 | Teknoloji | 2,035.00 | 11.2 | 0.92 | +69.3% | 78.6 |
| 9409 | Tüketici Hizmetleri | 3,020.00 | 10.8 | 0.65 | +58.0% | 78.6 |
| 8473 | Finansal Hizmetler | 2,989.50 | 3.9 | 1.08 | +106.5% | 78.5 |
Veriler günlük analizden; yatırım tavsiyesi değildir. ← Lothien
Veri tarihi tarih ölçülemedi Yatırım tavsiyesi değildir; sayılar kural tabanlı model çıktısıdır. Skorlar nasıl hesaplanır
Skor künyesi
Yöntem özetiLothien Sağlamlık Skoru (0-100), yayımlanmış finansal tablolardan ve fiyat verisinden sabit kurallarla hesaplanan alt skorların (Damodaran değerleme, Dalio risk, Piotroski F-skoru, kazanç kalitesi, momentum ve diğerleri) ağırlıklı bileşimidir. Kurallar, sektöre göre değişen ağırlıklarla kapsamdaki her hisseye otomatik uygulanır.
VarsayımlarHesaplar şirketin açıkladığı son dönem finansal tablolarına ve gecikmeli olabilen fiyat verisine dayanır. Dört çeyreği açıklanmamış dönemlerde yıllık rakamlar mevcut çeyreklerden ölçeklenebilir. Risksiz faiz, risk primi ve uzun vadeli büyüme gibi model parametreleri borsa bazında sabit varsayımlardır; şirkete özel beklenti içermez.
Çıkar çatışmasıLothien'i işleten MİDAK'ın ve ekibinin bu hisselerde pozisyonu olup olmadığına dair bir beyan yayımlanmamıştır. Sayılar böyle bir pozisyon dikkate alınmadan, aynı kurallarla otomatik üretilir.
UyarıBu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve yatırım tavsiyesi değildir. Sayılar kural tabanlı modellerin çıktısıdır; mali durumunuza, risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yalnız bu bilgilere dayanarak yatırım kararı vermek beklentilerinize uygun sonuç doğurmayabilir.
Model çıktısıdır; yatırım tavsiyesi değildir; modeller arası fark olabilir. Hata bildir